Finałowy turniej rozgrywek piłkarskich o Puchar Gminy rozegrany został 29 czerwca na boisku GOSiR w Rozdrażewie.

Wzięły w nim udział cztery drużyny wyłonione w turniejach eliminacyjnych spośród dziewięciu zespołów zgłoszonych do rozgrywek. Wyniki turnieju finałowego:
MTV Rozdrażew – Drink Team Rozdrażew 4:1, Budy- Maciejew 1:1, Maciejew  - MTV 2:1, Budy – Drink Team 2:2, MTV- Budy 3:2, Drink Team - Maciejew 1:0.
Zwycięzcą turnieju i zdobywcą Pucharu została drużyna MTV Rozdrażew. Kolejne miejsca zajęły drużyny: Drink Team Rozdrażew,  Maciejew, Budy. Turniej miał bardzo emocjonujący przebieg. O kolejności na podium zadecydował bowiem ostatni mecz, w którym prowadząca po dwóch kolejkach drużyna Maciejewa minimalnie  uległa  zespołowi Drink Team.