Dnia 9.06.2010 na Sali Kółka Rolniczego w Rozdrażewie odbył się VII Gminny Konkurs Piosenki Dziecięcej „Dawnych wspomnień czar – piosenki lat 70-tych i 80-tych”.

W konkursie  wzięło udział 14 reprezentantów klas I-III oraz 8 reprezentantów przedszkoli z terenu gminy – w sumie 23 uczestników. Konkurs podzielony został na dwie części. Pierwsi występowali przedszkolacy. Podczas przerwy, gdy jury oceniało ich umiejętności wokalne, na scenie zaprezentował się teatrzyk dziecięcy „Iskierki”, który wystąpił w spektaklu pt. „Kosmiczne bajka”. Po przedstawieniu odczytano werdykt oraz wręczono nagrody i wyróżnienia. Druga część to piosenki w wykonaniu uczniów z klas I-III SP. Podczas typowania nagród i wyróżnień jury miało nie lada problem. Podkreślano wysoki poziom uczestników oraz duże umiejętności wokalne dzieci. W czasie konkursu na sali byli obecni goście: wójt gminy pan Mariusz Dymarski, w-ce dyrektor szkoły pan Jan Antczak, przedszkolaki, uczniowie z klas I-III z Rozdrażewa oraz rodzice i nauczyciele.

Wyniki konkursu

 


Przedszkolaki:
1.Zuzanna Kolenda „Puszek, okruszek”, Nowa Wieś
2.Julia Zagrodnicka „Wymyśliłam Cię”, Rozdrażew
3.Karolina Kowal „Konik na biegunach”, Dzielice

Wyróżnienie:
Ola Gniazdowska „Jak się masz, kochanie”, Rozdrażew
Kamil Panek „Jak się masz, kochanie”, Rozdrażew
Filip Frąckowiak „Tak bardzo się starałem”, Rozdrażew


Szkoła Podstawowa:
1.Patrycja Kuś „Motylem jestem”, Rozdrażew
1.Weronika Gniazdowska „Tyle słońca w całym mieście”, Rozdrażew
1.Marta Zasieczna „Są takie dni w tygodniu”, Grębów
2.Sandra Pietryga „Tyle słońca w całym mieście”, Rozdrażew
3.Samanta Wosińska „Konik na biegunach”, Rozdrażew

Wyróżnienia:
Jonasz Szwałek „Kto umie tęsknić”, Nowa Wieś
Julia Gola „Chodź, pomaluj mój świat”, Rozdrażew.

Wszystkie dzieci otrzymały piękne książki i dyplomy, które ufundował Urząd Gminy oraz Zespół Szkół Publicznych w Rozdrażewie.
Konkurs zorganizowały Jolanta Adamiak i Romualda Chrobot.  
Do zobaczenia za rok!

 

{phocagallery view=category|categoryid=51|limitstart=0|limitcount=0}

Udostępniony: 01 lipiec 2010 : 01 lipiec 2010 Poprawiono: 01 grudzień 2013
: :
Licznik odwiedzin: 3379