W dniu 3 kwietnia 2016r. odbył się Gminny halowy  turniej piłki nożnej o puchar Wójta Gminy Rozdrażew.

W zawodach startowało pięć drużyn: „Brazil” Dzielice, „MTV Rozdrażew”, LZS Nowa Wieś, „ALBATROSY” Grębów, „DRING TEAM” Rozdrażew. Grano systemem każdy z każdym po 15 minut bez przerwy i bez zmiany stron. Po bardzo zaciętych pojedynkach pierwsze miejsce zajęły „ALBATROSY” Grębów zdobywając 10 pkt. Drugie miejsce zdobył zespół „DRINK TEAM” Rozdrażew  z takim samym dorobkiem punktów (10 pkt.)  równą ilością zdobytych i straconych bramek oraz remisem w bezpośrednim pojedynku. O zajęciu I miejsca zdecydowały rzuty karne, które lepiej wykonywali zawodnicy „Albatrosów” wygrywając ostatecznie 4:3. Trzecie miejsce zdobyli piłkarze MTV Rozdrażew, czwarte LZS Nowa Wieś , piąte „Brazil” Dzielice. Pierwsze 4 drużyny otrzymały puchary ufundowane przez Wójta Gminy Rozdrażew. Wyłoniono również najlepszego strzelca, którym okazał się Kamil Każmierczak z AlBATRSÓW zdobywając 7 bramek, natomiast najlepszym bramkarzem turnieju uznano Bartosza Czubaka z DRINK TEAM. Zawodnicy Ci otrzymali statuetki ufundowane przez Radnego Powiatu Henryka Jankowskiego.