W dniu 23 września w Chacie na Rozdrożu odbyło się uroczyste podsumowanie konkursu na najładniejszy ogród.
Do tegorocznego konkursu udział zgłosiło 9 uczestników, a oceny ogródków dokonała komisja konkursowa powołana przez Wójta Gminy w składzie: Natalia Błaszczyk (pracownik Urzędu Gminy), Renata Zajączek (przedstawicielka Koła Gospodyń Wiejskich) i Regina Bartkowiak (sołtys Henrykowa).
Oceny dokonano w dwóch kategoriach:
- „Mój ogród warzywno-kwiatowy”,
- „Moje miejsce wypoczynku wśród zieleni”.
Laureatami konkursu w pierwszej kategorii zostali:
I. Jan Zagrodnicki
II. Małgorzata Mikołajczyk
III. Elwira Panek.
W kategorii „Moje miejsce wypoczynku wśród zieleni”:
I. Danuta Panek
II. Anna Szyszka
III. Katarzyna Konowalczyk.
Laureatom nagrody wręczyła Natalia Błaszczyk. Następnie uczestnicy wymienili się ogrodniczym doświadczeniem przy wspólnej kawie.
Gmina Rozdrażew










