Laureatka wojewódzkiego konkursu plastycznego pt. "Obrazek z wielkopolskiej wsi"

31 maja 2018 r. w Poznaniu odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom wojewódzkiego konkursu plastycznego pt."Obrazek z wielkopolskiej wsi" zorganizowanego przez Wielkopolski Oddział Regionalny ARiMR, a objętego honorowym patronatem Wielkopolskiego Kuratora Oświaty.

Zgromadzonych laureatów wraz z rodzicami i opiekunami  powitali Krzysztof Adamkiewicz - dyrektor Wielkopolskiego OR ARiMR oraz Elżbieta Leszczyńska - Wielkopolski Kurator Oświaty. W kategorii przedszkolaków I miejsce zdobyła Weronika Karwik. W nagrodę otrzymała rower firmy Romet oraz zestaw słodyczy. W tej samej kategorii wiekowej wyróżnienie otrzymała Natalia Karwik, która otrzymała torbę z grą i artykułami plastycznymi oraz zestaw słodyczy. 
Po wręczeniu nagród organizatorzy podziękowali wszystkim dzieciom, które wykazały się zdolnościami manualnymi i wyobraźnią tworząc małe dzieła sztuki w różnorodnych technikach. Słowa podziękowania zostały skierowane także do rodziców i nauczycieli za wsparcie okazywane w pracy artystycznej wychowanków.
Na zakończenie zgromadzeni goście zostali zaproszeni do wspólnego zdjęcia.

konkursplast001