Wydarzenia

Święto Niepodległości w rozdrażewskim przedszkolu

W dniu 10 listopada rozdrażewskie przedszkole obchodziło Święto Niepodległości. Z tej okazji wszystkie dzieci przyszły ubrane na galowo i uroczyście świętowały ten wyjątkowy dzień.

Czytaj więcej...

CodeWeek – Europejski Tydzień Kodowania w Publicznym Przedszkolu w Nowej Wsi

Publiczne Przedszkole w Nowej Wsi po raz kolejny wzięło udział  w CodeWeek – Europejskim Tygodniu Kodowania. Przedsięwzięcie to polega na zorganizowaniu w danym kraju jak największej liczby wydarzeń związanych z kodowaniem i programowaniem.

Czytaj więcej...

Spotkanie przedszkolaków z iluzjonistą

Spotkanie z iluzjonistą w sali wiejskiej w Rozdrażewie wzbudziło zachwyt przedszkolaków. Prezentowane sztuczki: z kolorowaniem książeczki, rozmnażaniem butelek, wyczarowywanie różnych rekwizytów zdumiało i zadziwiło małych obserwatorów.

Czytaj więcej...

Śladami Draculi, czyli rozdrażewscy uczniowie w Rumunii

Sukcesem zakończył się kolejny projekt realizowany przez uczniów i nauczycieli ze Szkoły Podstawowej w Rozdrażewie. Tym razem były to działania w ramach projektu „Ponadnarodowa mobilność uczniów”

Czytaj więcej...

W małym ciele…, czyli sukces Majki

W sobotę 2 października w Koźminie Wlkp. odbył się 44 Bieg Maćka.Miło nam poinformować, że w biegu

Czytaj więcej...

Zasady bezpieczeństwa na drodze

Pani policjantka z Powiatowej Komendy Policji w Krotoszynie przeprowadziła w  miejscowym przedszkolu zajęcia edukacyjne z zakresu bezpieczeństwa na drodze.

Czytaj więcej...

Rozdrażewskie Przedszkole przywitało jesień

23 września 2021r. zgodnie z tradycją w  rozdrażewskim przedszkolu powitaliśmy "Panią Jesień". Nasz wspaniały gość – Pani Jesień przyszła do nasz  z wielkim koszem pełnym darów

Czytaj więcej...

Dzień Przedszkolaka w Rozdrażewie

Z okazji Dnia Przedszkolaka były życzenia oraz super niespodzianki: dmuchany zamek, studio tatuażu i malowanie buziaków.

Czytaj więcej...

Dzień Dziecka w Przedszkolu w Nowej Wsi

Dzień Dziecka to jeden z najradośniejszych dni, na który czekają młodsze i starsze przedszkolaki. W tym roku, dzieci z Przedszkola w Nowej Wsi  bawiły się przez dwa dni.

Czytaj więcej...

Przedszkolaki w Rozdrażewie świętowały Dzień Dziecka

Tegoroczny Dzień Dziecka przedszkolaki świętowały korzystając z wielu atrakcji. Każda grupa wzięła udział w pokazie baniek mydlanych

Czytaj więcej...

Dzień Mamy w rozdrażewskim przedszkolu

Dzień Mamy to wyjątkowy dzień dlatego przedszkolaki przygotowały wiele niespodzianek dla swoich ukochanych mam.

Czytaj więcej...

POWITANIE WIOSNY w Rozdrażewskim Przedszkolu

19.03.2021 – Została powitana Wiosna w przedszkolu w Rozdrażewie. Przedszkolaki świętowały jej nadejście tańcem, zabawami ruchowymi, rozwiązywaniem zagadek oraz wykonaniem prac plastycznych.

Czytaj więcej...

POWITANIE WIOSNY W PRZEDSZKOLU W NOWEJ WSI

Przedszkolaki z Nowej Wsi witały wiosnę 19 i 22 marca 2021 roku. W piątek wzięły udział w konkursie „Na ludową nutkę”

Czytaj więcej...

Wyróżnieni w Konkursie plastycznym „Chronimy Zwierzynę Drobną”

Jak co roku uczniowie Szkoły Podstawowej w Rozdrażewie uczestniczyli w kolejnej edycji konkursu „Chronimy Zwierzynę Drobną”  zorganizowanym przez  Koło Łowieckie z terenu powiatu krotoszyńskiego pod patronatem starosty krotoszyńskiego.

Czytaj więcej...

Baliki karnawałowe w rozdrażewskim przedszkolu

W tym roku inaczej niż zwykle bawiły się przedszkolaki na baliku karnawałowym. W tym roku każda grupa miała odrębny balik.

Czytaj więcej...