Galerie

Przetargi - rozstrzygnięcia

Rozstrzygnięcie przetargu na przewóz uczniów do placówek oświatowych w 2019r.

Kierownik Gminnego Zespołu Szkół i Przedszkoli w Rozdrażewie informuje, że w przeprowadzonym przetargu na przewóz uczniów do placówek oświatowych w 2019r.

Czytaj więcej ...

Wybór dostawcy wyposażenia i sprzętu ratownictwa

Wójt Gminy informuje, że w dniu 26 października br. rozstrzygnięto zapytanie ofertowe na zakup i dostawę wyposażenia i sprzętu ratownictwa w ramach Funduszu Pomocy Pokrzywdzonym

Czytaj więcej...

Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia

Ogłoszenie o udzieleniu zamówienia: "Polska-Krotoszyn: Usługi informatyczne: konsultacyjne,opracowywania oprogramowania, internetowe i wsparcia
2018/S 106-242111"

Ogłoszenie

Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty

Informacja o wyborze najkorzystniejszej oferty "Przebudowa dróg gminnych - tłuczniowe"

Informacja

 

Wynik przetargu na budowę parkingu przy ul. Krotoszyńskiej

Wójt Gminy Rozdrażew informuje, że w dniu 3 sierpnia 2018r. rozstrzygnięto  zamówienie publiczne w drodze przetargu nieograniczonego  pn. Budowa parkingu przy ulicy Krotoszyńskiej w Rozdrażewie.

Czytaj więcej ...

Wynik rozstrzygnięcia na budowę oświetlenia ulicznego na ulicy Krotoszyńskiej

Wójt Gminy Rozdrażew  informuje, że w przeprowadzonym  zapytaniu ofertowym na zadanie pn. „ Budowa oświetlenia ulicznego na ulicy Krotoszyńskiej w Rozdrażewie w systemie zaprojektuj  i  wybuduj”

Czytaj więcej ...

Rozstrzygnięcie przetargu na "Wdrożenie kompleksowego systemu informatycznego dla Gminy Rozdrażew"

Wójt Gminy Rozdrażew informuje, że w dniu 29 czerwca  2018r. rozstrzygnięto  zamówienie publiczne w drodze przetargu nieograniczonego  pn. Wdrożenie kompleksowego systemu informatycznego wraz z zakupem sprzętu i szkoleniami dla Gminy Rozdrażew”

Czytaj więcej ...

Rozstrzygnięcie przetargu na przebudowę dróg gminnych

Wójt Gminy Rozdrażew informuje, że w dniu 12 czerwca  2018r. rozstrzygnięto  zamówienie publiczne w drodze przetargu nieograniczonego  pn. „Przebudowa dróg na terenie gminy Rozdrażew 2018 r.”

Czytaj więcej ...

Wynik rozstrzygnięcia na zagospodarowanie terenu przy świetlicy w Rozdrażewku

Wójt Gminy Rozdrażew  informuje, że w przeprowadzonym  zapytaniu ofertowym na zadanie pn. „Zagospodarowanie terenu przy świetlicy wiejskiej w Rozdrażewku na działce 61/2”
Czytaj więcej ...

Informacja z otwarcia ofert na wdrożenie kompleksowego systemu informatycznego dla Gminy Rozdrażew

Informacja z otwarcia ofert w przetargu nieograniczonym pn. „Wdrożenie kompleksowego systemu informatycznego wraz z zakupem sprzętu i szkoleniami dla Gminy Rozdrażew”
Czytaj więcej ...