Zaproszenie do udziału w konkursach

Serdecznie zapraszamy dzieci i młodzież do udziału w Wojewódzkim Konkursie Plastyczno – Fotograficznym „ZWIERZAKI - SŁODZIAKI” 2021, XV Ogólnopolskim Konkursie Literackim „OKNO”

  i  XXIX Ogólnopolskim Konkursie Literackim im. Marka Hłaski. Wszelkie szczegóły dotyczące imprez organizowanych przez  Młodzieżowy Dom Kultury w Chorzowie  zawarte są w regulaminach konkursów zamieszczonych na stronie internetowej http://www.mdkchorzow.pl/kalendarz-imprez.

Stałym uczestnikom naszych przedsięwzięć  pragniemy zwrócić uwagę na zmiany w regulaminach, wynikające szczególnie z sytuacji epidemiologicznej. Ewentualne pytania prosimy kierować do koordynatorek imprez: Justyny Szturmy (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ) i Sandry Górczyńskiej ( Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ) oraz  na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. .