Spotkanie „Fundusze Europejskie na działalność gospodarczą”

Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Kaliszu zaprasza na bezpłatne spotkanie informacyjne pt.: „Fundusze Europejskie na rozpoczęcie i rozwój działalności gospodarczej”.

Podczas spotkania wyjaśnione zostaną możliwości pozyskania wsparcia na utworzenie nowego przedsiębiorstwa. Uzyskają Państwo również informacje na temat programów wspierających rozwój już istniejących firm. Dodatkowo zostaną zaprezentowane możliwości podnoszenia kwalifikacji zawodowych pracowników przedsiębiorstw oraz osób niepracujących.
Spotkanie odbędzie się w piątek 7 czerwca 2019 r. w godz. 9:00 do 11:00, w Starostwie Powiatowym w Krotoszynie, ul. 56 Pułku Piechoty Wlkp. 10.
Do udziału zapraszamy wszystkie osoby zainteresowane rozpoczęciem i rozwojem działalności gospodarczej.Zgłoszenia na spotkanie przyjmowane są telefonicznie pod numerami: 62 595 69 47, 62 766 40 22.
Wykładowcy:
Specjaliści ds. Funduszy Europejskich z Lokalnego Punktu Informacyjnego Funduszy Europejskich w Kaliszu.
Udział w spotkaniu jest bezpłatny, liczba miejsc ograniczona, a o wpisie na listę uczestników decyduje kolejność zgłoszeń. W przypadku osób z niepełnosprawnościami prosimy o poinformowanie organizatora o swoich potrzebach. Umożliwi to przygotowanie odpowiedniej pomocy oraz sprawną obsługę spotkania.
Organizator spotkania:
Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich w Kaliszu przy Eurocentrum Innowacji i Przedsiębiorczości
ul. Zacisze 2, 62-800 Kalisz
tel. 62 595 69 47, fax. 62 736 10 27
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Program spotkania