Galerie

Komunikaty inne

Konkurs „Nasz pomysł na ochronę środowiska”

Departament Środowiska Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu organizuje Konkurs pn. „Nasz pomysł na ochronę środowiska” V edycja – Prośrodowiskowa kampania edukacyjna.

Czytaj więcej ...

Wynajmujesz mieszkanie? Pamiętaj o nowych terminach rozliczeń

Podatnicy rozliczający swoje dochody z najmu w formie ryczałtu powinni pamiętać o zmianie terminu składania PIT-28 za rok 2019 – można to zrobić od 15 lutego do 2 marca 2020 r.

Czytaj więcej...

Seminarium dla pracodawców

ZUS Oddział w Ostrowie Wielkopolskim zaprasza pracodawców zatrudniających lub zainteresowanych zatrudnieniem osób z niepełnosprawnością na bezpłatne seminarium „Osoby z niepełnosprawnością na rynku pracy – co pracodawca wiedzieć powinien”

Czytaj więcej ...

Czad działa podstępnie – apel Rządowego Centrum Bezpieczeństwa

Każdego roku z powodu zatrucia tlenkiem węgla umiera w Polsce kilkadziesiąt osób. Większość tragicznych wypadków wynika z braku regularnych przeglądów systemów wentylacyjnych i kominowych

Czytaj więcej...

Nowe terminy składania PIT

Od tego roku ujednolicony zostaje termin składania zeznań podatkowych PIT do rozliczenia za rok 2019 - można to zrobić od 15 lutego do 30 kwietnia 2020 r.

Czytaj więcej...

Pracodawca do 31 stycznia ma czas na PIT-11

Przedsiębiorcy, którzy zatrudniali w 2019 r. osoby fizyczne, muszą sporządzić imienne informacje o wysokości dochodów tych osób (PIT-11, PIT-R)

Czytaj więcej...

Zapisy na szkolenie dla rolników

Wielkopolski Ośrodek Doradztwa Rolniczego w Poznaniu Zespół Doradczy w Powiecie Krotoszyński organizuje szkolenie z zakresu stosowania środków ochrony roślin, które odbędzie się 4 lutego 2020r. w sali Kółka Rolniczego w Rozdrażewie

Czytaj więcej ...

Zmiana godzin obsługi podatników

Urząd Skarbowy w Krotoszynie informuje, że z dniem 07.01.2020r. zmieniono godziny obsługi podatników.

Czytaj więcej ...

Mikrorachunek podatkowy już od 1 stycznia

Od 1 stycznia 2020 r. PIT, CIT i VAT zapłacisz wyłącznie za pomocą indywidualnego rachunku podatkowego (mikrorachunku podatkowego).
Czytaj więcej ...