Galerie

Komunikaty inne

Zmiany w PIT

Urząd Skarbowy w Krotoszynie informuje, że od 1 października 2019 r. weszły w życie nowe przepisy dotyczące rozliczania podatku dochodowego od osób fizycznych (PIT).

Czytaj więcej...

Komunikat Krajowej Izby Kominiarzy

Przypominamy  właścicielom  i zarządcom budynków o obowiązkach związanych z bezpiecznym użytkowaniem przewodów kominowych.
Czytaj więcej ...

Niższy podatek dla emerytów i rencistów

Uwaga emeryci i renciści: od października zmienia się stawka podatku dochodowego dla osób z rocznym dochodem do 85.528 zł.

Czytaj więcej ...

Portal Moje Stypendium

Fundacja Dobra Sieć od 2006 r. aktywnie działa na rzecz popularyzacji wiedzy o różnorodnych możliwościach wsparcia wśród młodych ludzi. W partnerstwie z Polsko-Amerykańską Fundacją Wolności prowadzi portal MojeStypendium.pl

Czytaj więcej ...

 

SPACER DLA SERCA – KROTOSZYN 2019!

Stowarzyszenie „POMÓŻMY SOBIE” przy współudziale Centrum Wolontariatu Ziemi Krotoszyńskiej oraz Powiatu Krotoszyńskiego wspierającego finansowo projekt pod hasłem „SPACER DLA SERCA” zaprasza mieszkańców powiatu krotoszyńskiego na kolejną edycję przedsięwzięcia prozdrowotnego pod hasłem „SPACER DLA SERCA”.

Czytaj więcej...

500+ dla osób niezdolnych do samodzielnej egzystencji

Ponad 70 tys. osób w Wielkopolsce, które są niezdolne do samodzielnej egzystencji, i których dochód miesięczny nie przekracza 1600 zł brutto, może już złożyć wniosek

Czytaj więcej ...

Komunikat MZK w Krotoszynie o zawieszeniu linii relacji Krotoszyn-Jarocin

Miejski Zakład Komunikacji w Krotoszynie Sp. z o.o. informuje, że od 1 października 2019 r. zawiesza w całości linię J.

Czytaj więcej...

15-lecie "Senior z Inicjatywą"

W dniach 19-20 września zapraszamy na debatę i przegląd twórczości artystycznej w ramach 15-lecia projektu "Senior z Inicjatywą"

Czytaj więcej ...

Najszybszy internet już dostępny w gminie Rozdrażew

Na terenie gminy trwa budowa sieci światłowodowej w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa.

Czytaj więcej...