Komunikaty własne

Uwaga. Marznące opady!

W oparciu o otrzymany komunikat ostrzega się mieszkańców, że od godz. 10.00 do godz. 17.00 dnia 3 grudnia 2020 r. prognozuje się miejscami wystąpienie słabych opadów marznącego deszczu powodujących gołoledź.

Czytaj więcej...

Kolejne regulacje rządu w walce z COVID-19.

Od 28 listopada 2020 r. rząd wprowadził  nowe regulacje dotyczące przeciwdziałania rozprzestrzenianiu się wirusa COVID-19.

Czytaj więcej...

Obwieszczenie o polowaniu

Obwieszczenie Wójta Gminy  Rozdrażew w sprawie terminów polowań zbiorowych przeprowadzanych  przez Nadleśnictwo Krotoszyn. Czytaj więcej

Termin i porządek obrad XXIII sesji Rady Gminy

W dniu 3 grudnia 2020r. o godz. 10.00 w sali wiejskiej w Rozdrażewie odbędzie się  XXIII nadzwyczajna  sesja Rady Gminy Rozdrażew

Czytaj więcej...

Wywieszono wykazy nieruchomości przeznaczone do sprzedaży i dzierżawy

Wójt  Gminy  Rozdrażew informuje o  wywieszeniu na tablicy  ogłoszeń w Urzędzie  Gminy  Rozdrażew, ul.  Rynek  3 wykazów nieruchomości przeznaczonych do sprzedaży i dzierżawy.

Czytaj więcej...

Obwieszczenie

Obwieszczenie w sprawie wyłożenia do publicznego wglądu projektu aktualizacji dokumentu pn. "Program usuwania wyrobów zawierających azbest z terenu gminy Rozdrażew na lata 2020-2032".

Czytaj więcej...

Uwaga. Oblodzenia!

W oparciu o otrzymany komunikat ostrzega się mieszkańców, że od godz. 19.00 dnia 29.11.2020 do godz. 9.00 dnia 30.11.2020 r. prognozuje się zamarzanie mokrej nawierzchni dróg i chodników po opadach  deszczu i deszczu ze śniegiem.

Czytaj więcej...

Ukończono remont świetlicy w Wolenicach

W dniu  13 listopada br. w miejscowości Wolenice dokonano odbioru technicznego zrealizowanego projektu pn. „ Babską radę mamy i serce wioski odnawiamy”

Czytaj więcej...

Nowy taras i nawierzchnia przy świetlicy w Wykach

W dniu 6 listopada br. dokonano odbioru technicznego zrealizowanego projektu pn. „Wykonanie tarasu rekreacyjnego i wymiana nawierzchni przy świetlicy wiejskiej czyli miejsce nie tylko na wybryki w miejscowości Wyki”

Czytaj więcej...

Spis Rolny trwa do końca listopada

Gminne Biuro Spisowe  przypomina, że  Powszechny Spis Rolny realizowany jest do 30 listopada 2020r.

Czytaj więcej...

Relacja z obrad XXII sesji Rady Gminy

W dniu 12 listopada 2020r. odbyła się XXII sesja Rady Gminy Rozdrażew. Sesje Rady na przełomie października i listopada z reguły zdominowane były przez uchwały dotyczące stawek podatków na kolejny rok.
Czytaj więcej ...

Badania jakości wody

 Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Krotoszynie  stwierdza, że woda z wodociągu Rozdrażew spełnia wymagania określone w rozporządzeniu

Czytaj więcej...

Pieski czekają na dom

W ostatnim  czasie na terenie  Gminy  Rozdrażew  znaleziono dwa pieski.

Czytaj więcej...

Komunikat dotyczący Święta Niepodległości

Z powodu zagrożenia epidemiologicznego związanego z COVID-19 tegoroczne gminne obchody Święta Niepodległości ograniczone zostaną do złożenia wiązanki kwiatówprzez delegację samorządu

Czytaj więcej...

Dodatkowa linia telefoniczna w ramach Powszechnego Spisu Rolnego

Rolniku!
Jeśli jeszcze się nie spisałeś, wciąż na Ciebie czekamy!
By ułatwić Ci dokonanie samospisu, niezależnie od funkcjonującej infolinii ogólnopolskiej Wojewódzkie Biuro Spisowe w Poznaniu uruchomiło dodatkowe linie telefoniczne z możliwością dokonania samospisu.

Czytaj więcej...

Zawieszenie kursów autobusów linii 6

Informujemy, że w związku z bardzo wysokim zagrożeniem zakażenia wirusem COVID-19 i związanymi z tym obostrzeniami Miejski Zakład Komunikacji w Krotoszynie

Czytaj więcej...

W wigilię 24.12.2020 r. Urząd Gminy nieczynny

Informujemy, że zgodnie z Zarządzeniem Wójta Gminy Rozdrażew Nr 78/2020 z dnia 2 listopada 2020 r. w dniu 24 grudnia 2020 r. ( wigilia) - Urząd Gminy w Rozdrażewie będzie nieczynny.

Czytaj więcej