Komunikaty własne

Rozstrzygnięcie konkursu „Młodzież Zapobiega Pożarom”.

W dniu 11 marca 2020 roku odbył się Gminny Turniej Wiedzy Pożarniczej „ MŁODZIEŻ ZAPOBIEGA POŻAROM ”, celem którego było popularyzowanie przepisów i kształtowanie umiejętności w zakresie ochrony ludności, ekologii, ratownictwa i ochrony przeciwpożarowej.

Czytaj więcej...

Przypomniamy rachunki bankowe gminy

W związku z zamknięciem kasy Urzędu Gminy informujemy, że podatki i opłaty lokalne można wpłacać na indywidualne rachunki bankowe wskazane w decyzjach wymiarowych lub na rachunki bankowe

Czytaj więcej...

Restrykcje rządu w sprawie koronowirusa

Premier ogłosił nowe restrykcje  dotyczące bezpieczeństwa w związku z koronawirusem

Czytaj więcej...

Koronawirus - aktualne zalecenia

Rząd wprowadza nowe zasady bezpieczeństwa w związku z koronawirusem

Czytaj więcej

Komunikat

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Rozdrażewie informuje iż w związku z aktualną sytuacją epidemiologiczną oraz potrzebą ograniczania bezpośrednich kontaktów obejmie pomocą osoby starsze, samotne i  niepełnosprawne,

Czytaj więcej...

PSZOK nieczynny

Informujemy mieszkańców, że w okresie od 17 marca do odwołania będzie nieczynny Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych w Rozdrażewie. 

KOMUNIKAT O OGRANICZENIU DOSTĘPNOŚCI

Ze względu na rozprzestrzenianie się koronawirusa oraz troskę o zdrowie i bezpieczeństwo mieszkańców, podjęta została decyzja o ograniczeniu dostępu do Urzędu Gminy, Urzędu Stanu Cywilnego, Gminnego Zespołu Szkół i Przedszkoli oraz Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej. Ograniczenie obowiązuje od 17 marca do odwołania. 

Czytaj więcej ...

Odbiór remontu chodnika w Nowej Wsi

Dnia 10.03.2020 r. dokonano odbioru technicznego remontu chodnika wraz z wymianą krawężnika w miejscowości Nowa Wieś. Była to inwestycja współfinansowana przez Powiat Krotoszyński i Gminę Rozdrażew.

Czytaj więcej...

Apel do mieszkańców.

Szanowni Mieszkańcy!
W ramach profilaktyki koronawirusa, w celu ograniczenia przebywania w miejscach publicznych przez które przewija się duża ilość osób, uprzejmie prosimy o ograniczenie bezpośredniego kontaktu z pracownikami urzędu do spraw pilnych lub których załatwienie wymaga osobistego stawiennictwa.

Czytaj więcej...

PILNE - zawieszenie zajęć w przedszkolach i szkołach

Szanowni Państwo! Informujemy, że w związku z zagrożeniem  koronawirusem  Rząd podjął  decyzję o czasowym zawieszeniu zajęć dydaktyczno - wychowawczych we wszystkich placówkach oświatowych w dniach od 12 do 25 marca 2020 r.

Czytaj więcej...

Zrealizowano zadanie w Budach

W dniu 15 listopada 2019 r.  odbył się odbiór techniczny zadania pn „ Wyposażenie placu zabaw i siłowni zewnętrznej w Budach” wykonanego przez firmę  WERAN Sp. z o.o. z Wrocławia.

Czytaj więcej ...

Ważne informacje na temat koronawirusa

W związku z działaniami związanymi z zapobieganiem oraz zwalczaniem zakażenia wirusem SARS-CoV-2 i możliwością rozprzestrzeniania się choroby zakaźnej ludzi, wywołanej tym wirusem apeluję do mieszkańców gminy

Czytaj więcej...

Informacja z obrad XVI sesji Rady Gminy

W dniu 5 marca 2020r. odbyła się XVI sesja Rady Gminy Rozdrażew. Przyczyną  zwołania sesji w trybie nadzwyczajnym była konieczność podjęcia czterech uchwał.

Czytaj więcej...

Bezpłatne badania profilaktyczne dla kobiet

Ośrodek Profilaktyki i Epidemiologii Nowotworów w Poznaniu wykona w dniu 31 marca 2020 r. bezpłatne badania mammograficzne dla kobiet w wieku 50-69 lat

Czytaj więcej...

Szczeniaki do adopcji

Na terenie Gminy Rozdrażew znaleziono dwa szczeniaczki. Są przyjazne w kontaktach z ludźmi.

Czytaj więcej...

Podpisano umowę dofinansowania

W dniu 18 lutego w siedzibie Urzędu Marszałkowskiego w Poznaniu podpisano umowę dofinansowania realizacji projektu „Przystanek rekreacyjny w Henrykowie”

Czytaj więcej...