Nabór wniosków na dofinansowanie instalacji, które pozwalają zbierać i wykorzystywać deszczówkę w domach i ogrodach, rozpocznie się 22 czerwca. Wsparcie wyniesie do 8.000 zł.
W Wielkopolsce nabór wniosków będzie prowadził Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu w ramach umowy podpisanej z Narodowym Funduszem Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej (NFOŚiGW). Na realizację projektów w całym kraju zapewniono 173 mln zł z programu Fundusze Europejskie na Infrastrukturę, Klimat, Środowisko (FEnIKS) 2021-2027. Dokumentacja będzie dostępna od 1 czerwca na stronie Wojewódzkiego Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Poznaniu.
Więcej informacji dostępnych na https://www.wfosgw.poznan.pl/mikroretencja/mikroretencja-przygotuj-sie-na-nabor-wnioskow/
oraz https://www.facebook.com/wfosgw.poznan/posts/pfbid03eT8srmqwAZ3VkBnnEeBq2TruPUiAcH2jfJ52TgWKRgkLpxdYCBMK6JHXqzn7gjql

Gmina Rozdrażew










